Paradyž

Výrobce vysoce kvalitních keramických obkladů a dlažeb pro kuchyně, koupelny, obývací pokoje a venkovní použití. Zveme Vás k seznámení s naší řadou výrobků, slinutých dlažeb a klinkerů. Bohatý design a velké množství našich kolekcí umožňují zvolit vhodný styl pro každý interiér.

 

Značka Paradyž to je více než 23 let zkušeností s výrobou krásných výrobků s neopakovatelnými vzory v nejvyšší kvalitě provedení..

Při tvorbě našich výrobků se řídíme zájmem o výsledný produkt, který se projevuje jak v přístupu k výrobním procesům, tak v návrhářství. Je to naše cesta k vytvoření dobře zavedené značky, jejíž tržní hodnota bude růst. Kolekce se značkou Paradyž již léta získávají nejvýznačnější ceny a ocenění v oboru, mimo jiné např. tituly „Velké perly keramiky EU”, ”Perla distributorů keramiky”, „Koupelna – volba roku” nebo „Kvalita roku”.

Jsme oceňování mnohými cenami a prestižními oceněními, které jsou potvrzením dobře vybrané cesty rozvoje. Z nejvýznamnějších lze zmínit cenu „Velvyslanec polského hospodářství”, „Pilíř polského hospodářství”, nebo velmi prestižní nominaci na jedno z nejvýznamnějších polských ocenění „Ceny prezidenta Polské republiky”.

K výrobě využíváme nejmodernější strojový park, nacházející se v pěti výrobních závodech (všechny jsou umístény v oblasti Zvláštní lodžské ekonomické zóny), nejprogresivnější technologie a přísné kontroly kvality založené na Politice integrovaných systémů řízení, které zahrnují Systém řízení jakosti ISO 9001:2008, Systém environmentálního řízení ISO 14001:2004 a Systém řízení BHP PN-N 18001 a OHSAS 18001:2007.

 

Katalogy ke staženíkatalog_ikona_paradyz

Hlavní katalog obklady
Hlavní katalog dlažby
Kolekce obkladů a dlažeb
FIT obklady s kolekcí My Way Paradyz Group
Klinker
Katalog referenčních objektů
Kolekce keramických obkladů inspirovaných přírodním mramorem My Way Paradyż – mramor
Kolekce keramických obkladů inspirovaných přírodním dřevem My Way Paradyż – dřevo

 

.