Primalex

Primalex a.s. Břasy je předním výrobcem nátěrových hmot v České republice a na Slovensku. Od r. 2004 je členem skupiny SigmaKalon – celosvětově působícím výrobcem dekorativních nátěrových hmot, nátěrových hmot pro lodní průmysl a průmyslových nátěrových barev, který zaměstnává cca 10 000 lidí ve čtyřiceti různých zemích světa.

Základem výrobního programu jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů, přiměřenou cenou a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Společnost Primalex je jednou z mála, která certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Získala také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex je generálním partnerem a čestným členem Cechu malířů a lakýrníků a členem Asociace výrobců nátěrových hmot ČR.

V dnešní době společnost Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí 300 Kolorovacích center Primalex pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo. Vysoká kvalita, výběr z mnoha vzorníků a škála tisíců barevných odstínů uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Kromě toho nabízí společnost Primalex bohatý doprovodný servis pro zákazníky, prodejce, malíře i širokou veřejnost. Jde například o systémy slev, motivací a školení pro prodejce, semináře pro malíře, architekty a odbornou veřejnost, moderní produktové katalogy a brožury zaměřené na poradenství i inspiraci, speciální software pro vizualizaci obarvených nátěrů, interaktivní webové stránky a řadu dalších podpůrných aktivit.

Důkazem kvalitní práce je skutečnost, že Primalex je již dlouhou dobu nejprodávanějším nátěrovým systémem v České republice i na Slovensku a název Primalex je dnes běžně používán jako synonymum pro malířský nátěr.

 

.