Ceresit

Stavební chemie zahrnuje široké spektrum výrobků. Jejich uplatnění je možné prakticky pro veškeré typy prováděných staveb. Nabízíme Vám přehled informací nejen o naší nabídce, ale také o produktech Ceresit, jejich použití, správném začlenění a výběru.

Dostává se Vám do rukou katalog obsahující informace o produktech Ceresit, několik základních řešení hotových technologických postupů vycházejících z použití produktů stavební chemie Ceresit. Použité příklady dávají odpovědi na nejčastější dotazy, se kterými se na nás zákazníci obracejí při projektování nebo realizaci staveb.

Katalog neobsahuje úplný výčet všech řešení, neboť samotná praxe nás staví před rozličné možnosti. Z tohoto důvodu je u většiny z uvedených postupů zároveň doplňující odkaz na možnou záměnu produktů s podobnými či dokonce stejnými vlastnostmi v závislosti na nárocích na výsledek. Více informací naleznete v oddílu Produkty Ceresit, kde v tabulkách můžete získat optimální přehled o možnostech uplatnění jednotlivých výrobků.

Výrobky Ceresit máme u nás standardně skladem.

ceresit1 ceresit2
Kompletní katalog produktů Ceresit Lepící malty Ceresit CM
 
ceresit3 katalog_ikona
Průmyslové podlahové systémy Ceresit
Vzorník spárovacích hmot a silikonů

ceresit_proizvodi

.